Drodzy Klienci Babuzoo.pl,

25 maja 2018 r. wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (RODO). Nowe przepisy rozszerzają istniejące dyrektywy oraz precyzyjniej regulują zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym zaktualizowaliśmy Regulamin oraz Politykę Prywatności o zakres przysługujących praw naszym Klientom, w tym o prawie dostępu do danych osobowych, prawie do ich usunięcia oraz mozliwości cofnięcia wyrażonych już zgód.

W przypadku nie wyrażenia zgody na Regulamin w nowej formie prosimy o złożenie oświadczenia w formie pisemnej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@babuzoo.pl lub poczty tradycyjnej na adres Babuzoo Marta Bludnik, ul. St. Kazury 24/20, 02-795 Warszawa. Oświadczenie powinno zawierać login użytkownika, ponieważ brak akceptacji Regulaminu w nowym brzmieniu wiąże się z usunięciem konta użytkownika w sklepie Babuzoo.

Informacje na temat formy przechowywania danych osobowych znajdą Państwo w zakładce Polityka Prywatności punkt Obowiązek informacyjny o danych osobowych. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Pozdrawiamy,

Sklep Babuzoo.pl