Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


FORMY PŁATNOŚCI

FORMY PŁATNOŚCI

Dla Waszej wygody udostępniliśmy kilka prostych i bezpiecznych form płatności za zakupiony towar. Zapoznaj się możliwościami i wybierz sposób płatności, który najbardziej Ci odpowiada.

1. Za pobraniem

Możesz zapłacić u kuriera przy odbiorze swojego zamówienia – gotówką lub kartą płatniczą. Przy płatności gotówką przygotuj odpowiednią kwotę, kurier nie ma obowiązku wydawania reszty.

W przypadku odbioru zamówienia w paczkomacie lub w punkcie odbioru zamówienia DPD PickUp również istnieje mozliwość płatności za pobraniem.

2. Szybki przelew elektroniczny

Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę internetową iMoje – naszego dostawcy płatności online. Wybierz swój bank, zaloguj się do konta w bankowości internetowej i potwierdź wysłanie przelewu.

3. Płatność kartą online

Płatności można dokonać za pomocą kart płatniczych Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic. Po wybraniu tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę internetową iMoje – naszego dostawcy płatności online. Następnie wybierz rodzaj karty płatniczej, której chcesz użyć i wpisz wymagane dane (numer karty płatniczej, data ważności, CVC2/CVV2).

4. BLIIK

Jedną z dostępnych opcji jest BLIK. Szybka transakcja przy wykorzystaniu aplikacji na telefonie i bez konieczności logowania się do swojego banku. BLIK jest obsługiwany również prze iMoje.

Sposób wyboru płatności nie wpływa na czas realizacji zamówienia.

 
tło