Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
Sortuj po

Mokra karma dla psa 125g
Brak przedmiotów spełniających wybrane kryteriaWyśw. prod.
Sortuj po

Choć mokra karma dla psa jest uwielbiana przez naszych czworonożnych przyjaciół, tak rozmaita ilość różnych smaków i składów nie ułatwia w wyborze ulubionej karmy. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest saszetka 125g mokrej karmy. Pozwala ona sprawdzić jaka karma najbardziej odpowiada naszemu psu. Dużym atutem takich karm jest nie tylko szeroki wybór, ale i dopasowanie do wieku psa. Mokre karmy 125g w większości przeznaczone są dla wszystkich psów, bez względu na ich wielkość.

Co zawiera mokra karma 125g?

Mokre karmy 125-gramowe zawierają specjalnie wyselekcjonowanie produkty, które zapewniają smakowe doznania. Zaletą mniejszych karm jest to, że można sprawdzić, które z nich smakują naszemu psu, a następnie kupić większą ilość wybranej, mokrej karmy. Karma 125g zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego rozwoju. Choć wiele osób błędnie sądzi, że w mniejszych karmach nie do końca wie, co się w nich znajduje, istnieją producenci, którzy zamieszczają cały skład karm na etykiecie.

Przykładowym producentem jest niemiecka firma GranCarno Exotic. Nie zawiera ona żadnych konserwantów, barwników a składa się w 100% ze świeżych składników. Niezwykły wybór mięsnych składników z bawołu, strusia lub kangura zapewnia niepodważalną różnorodność w misce. Konsystencja najwyższej jakości, mięsnych kawałków rozpieszcza zwierzęta i pozwala cieszyć się im najmniejszym kęsem. Dodatkowym atutem jest brak soi oraz zboża, których wiele psów nie toleruje.

Dawkowanie

Kupując mokrą karmę 125g, doskonale wiemy, że nasz pies zdąży ją spożyć na raz. Dzięki temu możemy zaopatrzyć się w różne rodzaje karmy, co pozwoli sprawdzić, która z nich najbardziej trafia w gusta naszego psa. Jeśli zdecydujemy się już na konkretny smak saszetki i sprawdzimy, jaki rodzaj mięsa smakuje zwierzakowi najlepiej, możemy zakupić większy rozmiar mokrej karmy.

Na stronie internetowej Babuzoo znajdują się tabelki, w których przedstawione jest prawidłowe dawkowanie karmy dla psów o różnej masie. Ponadto, uwzględnione są porcje dla psów, które mają niską lub wysoką, dzienną aktywność.


tło