Ranking suchych karm dla psów 2021 – sprawdź, czym karmić swojego pupila

Ranking suchych karm dla psów 2021 – sprawdź, czym karmić swojego pupila

Przed wiele ostatnich dekad ludzie stopniowo modyfikowali model żywienia swoich czworonogów, coraz lepiej rozumiejąc ich potrzeby, a także udoskonalając receptury. Dzięki temu udało nam się dotrzeć do momentu w produkcji karm dla psów, w którym podawany pokarm jest odpowiednio zbilansowany, aby zapewnić naszym czworonogom długie życie w zdrowiu i dobrej kondycji. Niestety nie wszystkie proponowane na rynku karmy spełniają kryteria pełnowartościowego pokarmu. Sprawdź, jakie są najlepsze suche karmy dla psów dostępne w naszym sklepie internetowym Babuzoo i wybierz odpowiednią dla swojego psa!

Najlepsze suche karmy dla psów – ranking

Poniżej znajduje się ranking suchych karm dla psów, które naszym zdaniem spełniają wszystkie wymagane kryteria, aby zasłużyć na miano najlepszych spośród dostępnych na rynku. Bez względu na to, którą pozycję wybierzesz, Twój pupil odpłaci Ci zdrowiem, dobrą kondycją oraz wdzięcznością za smaczny posiłek!

 • Orijen – zdecydowanie jest to pozycja, którą możemy określić mianem „najlepsza sucha karma dla psa”. Pełnowartościowa, o doskonale zbilansowanym składzie. Od wielu lat cieszy się sympatią wszystkich autorytetów w dziedzinie żywienia czworonogów, a także zaufaniem hodowców oraz weterynarzy. Posiada wysoką zawartość mięsa, a także innych składników, dostarczając psu wszystkiego, czego potrzebuje.
 • Applaws – jest to propozycja, która cechuje się wysoką zawartością pełnowartościowego mięsa. Karma Applaws jest bezzbożowa, dzięki czemu nie zawiera zbędnych wypełniaczy. Doskonale skomponowane składniki odżywcze pozwalają na skuteczne wspomaganie procesów trawienia naszych psów.
 • Acana – kolejna sucha karma dla psów, która zasługuje na miano kultowej i najwyższej jakości. Acana od wielu lat reprezentuje na rynku zoologicznym klasę Premium, stanowiąc główny pokarm w wielu hodowlach, gdzie do posiadania psa przywiązuje się najwyższą wagę.
 • Taste of the Wild – karma, która na rynku wyróżnia się etykietami nawiązującymi do pochodzenia naszych psów od wilków. W istocie zawiera ona dużo mięsa najwyższej jakości. Doskonale zbilansowany skład wzbogacony o dodatki najwyższej jakości gwarantuje profesjonalny model żywienia, który będzie odpowiedni dla każdego psa. Posiada szeroką ofertę wariantów smakowych z różnymi rodzajami mięs, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem dla psów z alergiami.
 • Brit Care – linia specjalistyczna marki Brit, która została stworzona po to, aby wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym przedstawicielom swojego gatunku. Doskonale wyselekcjonowane składniki zostały dobrane w taki sposób, aby minimalizować ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych i innych problemów z układem trawienia. W ofercie firmy znajdziemy pozycje odpowiednie dla różnych grup psów.
 • Alpha Spirit – jedna z ciekawszych propozycji na rynku suchych karm dla psów. Alpha Spirit zawiera aż 85% zawartości ryb w składzie, a formuła jest innowacyjna, ponieważ jest półwilgotna. Taka forma sprawia, że psy szczególnie chętnie sięgają po tę karmę.
 • Carnilove – jest kolejną propozycją suchej karmy dla psa o wyjątkowo atrakcyjnym składzie. Wysoka zawartość mięsa i doskonała jakość dodatków sprawia, że jest to optymalny rodzaj karmienia naszego ukochanego pupila.

W naszym sklepie internetowym Babuzoo możesz zapoznać się z ofertą suchych karm dla psów i wybrać jedną z polecanych wyżej poprzez zastosowanie filtra.

Ranking suchych karm dla psów – na co zwracać uwagę?

Niestety, często gotowe rankingi nie wystarczają. Musimy wykazać się umiejętnością analizowania składów, aby móc dobrać suchy pokarm odpowiednio do naszego pupila. Czego nie powinna zawierać sucha karma:

 • Podejrzanych, kontrowersyjnych, sztucznych składników,
 • Chemicznych konserwantów,
 • Aromatów i barwników,
 • Nieznanych, ukrytych, tajemniczych składników.

Sucha karma dla psa ranking – podsumowanie

Jak widzisz, na rynku jest wiele propozycji dobrych jakościowo suchych karm dla psów, które z pewnością spełniają wymagania zdrowego żywienia. Możesz zapoznać się z ofertą, aby wybrać najlepszy stosunek jakości do ceny i zapewnić swojemu psu pełnowartościowy posiłek/

Przeczytaj również na naszym blogu:

 

6

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *