Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
1
Sortuj po

Mleko dla psa szczeniaka

Wyśw. prod.
1
Sortuj po

Jesteś właścicielem szczeniaczka i musisz zapewnić mu prawidłową opiekę i pielęgnacje? Proponowane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i dostosowane są do potrzeb najmniejszych i najmłodszych psiaków. To szczególnie ważne, jeśli mamy malutkiego szczeniaka, który nie może przyjmować mleka swojej mamy. Mleko-zastępcze preparaty będą idealnym rozwiązaniem, które zapewni naszym pupilom wszystkich niezbędnych minerałów, witamin i substancji odżywczych, które powinien dostawać nasz pies z wraz z mlekiem matki. Dostarczanie zwierzakowi odpowiednich wartości odżywczych ma wpływa na jego dalszy rozwój i prawidłowy wzrost. Bogaty asortyment umożliwia wybór najbardziej dopasowanego mleka do potrzeb naszego psiaka.

Mleko dla psa szczeniaka – charakterystyka

Szeroka oferta proponuje nie tylko wysokiej jakości mleko, lecz również strzykawki do podawania pokarmu. Preparaty mleko-zastępcze, mleka w proszku, butelki do karmienia szczeniąt i wiele innych produktów stworzonych z myślą o komfortowym przyjmowaniu posiłku przez nasze małe psiaki. Marki występujące w naszym internetowy, sklepie znane są z solidnego wykonania butelek, które stworzone z trwałych materiałów oraz wykorzystujące innowacyjne rozwiązania do podawania naszym szczeniętom mleko, zachwycają posiadaczy psów. Produkty charakteryzują się komfortem użytkowania oraz dodatkowymi elementami, często niezbędnymi do podawania pokarmu, takich jak smoczek, dodatkowa strzykawka czy butelki ze smoczkiem. W zależności od rasy oraz wielkości psa sprawdzi się inny rodzaj artykułu, jednak szeroka oferta pozwala z łatwością znaleźć odpowiednią butelkę lub najwyższej jakości mlek o dla naszego szczeniaka.

Mleko dla psa szczeniaka – podsumowanie

Posiadając małego pieska, niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja, którą zapewniamy mu, podając wysokiej jakości mleko lub preparaty mleko-zastępcze, jeżeli zwierzę odciągnięte jest od swojej mamy. Proponowane w naszej ofercie mleka wyróżniają się wyselekcjonowanym składem, który cechuje się niezbędnymi do prawidłowego rozwoju substancjami, minerałami i witaminami. Możliwość zakupu specjalnych butelek do karmienia szczeniąt jest dużym udogodnieniem dla wszystkich właścicieli mniejszych piesków.


tło