Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
1
Sortuj po

PREPARATY OCHRONNE DO ŁAP psów

Wyśw. prod.
1
Sortuj po

Zima, lato, beton czy sól to czynniki, które mogą sprawić, że opuszki naszych czworonogów ulegną zranieniom i obtarciom. Niektóre z naszych psiaków są bardzo wrażliwe na czynniki zewnętrzne, a popękane poduszki mogą sprawiać znaczny dyskomfort, a nawet ból. Jak zaradzić urazom łap naszych psów?

Jaki preparat ochronny do łap wybrać?

Na rynku możesz spotkać znaczny wybór różnego rodzaju preparatów do łap dla psów. Większość z nich ma formuły stworzone na bazie wazeliny lub różnego rodzaju naturalnych maseł lub olejów. Posiadają duża ilość substancji odżywczych, których zadaniem jest nie tylko zablokowanie działania szkodliwych czynników, ale także odżywienie poduszek łap naszych milusińskich.

Kiedy stosować preparat do łap dla psów?

Trudno jednomyślnie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż każdy psiak jest inny i powinniśmy bazować tutaj na subiektywnej ocenie właściciela. Przyjmuje się, że preparaty dla psów stosujemy w okresie zimowym, kiedy ich łapy są najbardziej narażone na szkodliwe substancje takie jak sól, która posypuje się drogi. Sprawdź, jakie preparaty do łap dla psów dostępne są w naszym sklepie Babuzoo!


tło