Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
Sortuj po

PREPARATY ODSTRASZAJĄCE KOTY
Brak przedmiotów spełniających wybrane kryteriaWyśw. prod.
Sortuj po

Preparaty odstraszające koty

Koty to wspaniałe zwierzęta, których towarzystwo kochają właściciele. Jednak czasami zdarza się, że niektóre zachowania futrzaków są uciążliwe i ciężko z nimi walczyć. Do takich czynów można zaliczyć zerwane firany, podrapane meble czy obgryzione kwiaty. Jest to problem, którego ciężko się pozbyć i ma miejsce w wielu domach. Szczególnie kiedy koty są młode lub zostają bez opieki i nie ma możliwości, aby ich pilnować.

 

Istnieje jednak możliwość, żeby ograniczyć te uciążliwe zachowania. Koty mają bowiem bardzo wrażliwy węch i nie akceptują pewnych zapachów. Dlatego producenci akcesoriów dla futrzaków wyszli naprzeciw właścicielom i stworzyli zestaw odstraszających środków. Są one skuteczne, a jednocześnie bezpieczne dla samego zwierzaka, jak i domowników.

Kiedy stosować środki odstraszające koty?

Zapewne zastanawiasz się, kiedy istnieje potrzeba, aby sięgnąć po tego typu preparat? Istnieje kilka sytuacji, które mogą temu sprzyjać.

 

Po pierwsze taki preparat przyda się zawsze wtedy, kiedy koci przyjaciel jest bardzo ciekawy świata i przez to może to stanowić dla niego niebezpieczeństwo. Może mieć to miejsce wtedy, kiedy wspomina się na wysokie meble lub drzewa, co może prowadzić do kontuzji.

 

Dobrze wykorzystać preparat do odstraszania kotów w czasie nauki korzystania z kuwety. W takim wypadku, kiedy cały dom nie pachnie dla kota przyjemnie, będzie zmuszony korzystać z tej części w której jest jego toaleta, a czasem przekona się, że jest to idealne miejsce do załatwiania potrzeb.

 

Bez względu na to co motywuje Cię do zakupu preparatu do odstraszania kotów, w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór tych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Preparaty do odstraszania kotów dostępne na rynku

Produkty odstraszające koty, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu to płyny i spraye. Przeznaczone są do odstraszania kotów, aby te nie podchodziły do pewnych przedmiotów lub trzymały się z daleka od pomieszczeń, do których nie powinny wchodzić. Czasami problemem jest oznaczenia przez kota swojego terytorium za pomocą moczu. Rozwiązaniem mogą być właśnie preparaty dostępne na naszej stronie.

 

W naszym sklepie dostępne są zarówno preparaty do domu, jak i na dwór, które mają przedłużone działanie. Środki te posiadają wiele certyfikatów jakości i zapewniają skuteczność. Dodatkowo należy wspomnieć, że są całkowicie bezpieczne dla zwierząt i nie powodują u nich alergii ani problemów zdrowotnych. Ich jedynym działaniem jest odstraszanie zwierzaków od spryskanych obszarów. 

 

Preparaty odstraszające koty z naszej oferty produkowane są na bazie specjalnych mieszanek roślinnych. Ich zapach jest słabo wyczuwalny przez ludzi, ale koty go nie tolerują i starają się go unikać. W zależności od potrzeb, można zakupić produkty, które przeznaczone są do konkretnych celów, np. żeby kot nie zbliżał się do mebli lub poszczególnych krzewów w ogrodzie.


tło