Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
1  2    3    4   »
Sortuj po

Szelki dla psów

Wyśw. prod.
1  2    3    4   »
Sortuj po

Zaraz koło obroży, szelki są jednym z najchętniej wybieranych akcesoriów służących do wyprowadzania naszego pupila na codzienne spacery. Ich konstrukcja sprawia, że paski obejmują zwierzaka w klatce piersiowej, uniemożliwiając mu ucieczkę. Odpowiednio dobrane szelki są również niezwykle wygodne dla psa, gdyż nie powodują ucisku w żadnym miejscu.

Jakie szelki dla psa wybrać?

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć bardzo wiele rodzajów szelek, które idealnie nadadzą się dla Twojego czworonoga. Podstawowym z nich są szelki typu walk in, które posiadają pasek biegnący przez środek klatki piersiowej, a ich zapięcie znajduje się na środki grzbietu. Możemy znaleźć również szelki typu guard posiadające dwie obręcze: na szyi i na klatce piersiowej, połączone ze sobą dwoma paskami. Najmniej popularne są szelki norweskie, które posiadają pasek obejmujący klatkę piersiową od przodu.

W zależności od modelu istnieje wiele argumentów za wyborem któregoś z nich. Każdy posiada swoich zwolenników. Odpowiednio dobrane będą użytecznym akcesorium, które sprawi, że nasz psiak będzie bezpieczny na spacerach.

Jak dobrać szelki dla psa?

Pamiętaj, że aby szelki spełniały swoją rolę powinny być odpowiednio dopasowane do naszego pupila. Zadbajmy o to, aby nie krępowały one ruchów naszego zwierzaka i nie wchodziły np. w pachwiny. Jeżeli naruszają one komfort naszego czworonoga, powinniśmy zmienić je na większy rozmiar.


tło