Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
1  2    3    4    5    6   »
Sortuj po

Smycze dla psów

Wyśw. prod.
1  2    3    4    5    6   »
Sortuj po

Smycze dla psów

Smycz dla psa to jedno z podstawowych akcesoriów, które pozwalają na komfortowe i bezpieczne wyprowadzanie naszego czworonoga na spacery. Każdy właściciel psa powinien mieć przynajmniej jedną odpowiednio dopasowaną do gabarytów pupila. Sprawdź, jakimi kryteriami kierować się przy wyborze smyczy dla psa i wybierz odpowiednia dla siebie spośród propozycji dostępnych w sklepie internetowym Babuzoo!

Smycz dla psa – najważniejsze cechy

Jaka powinna być smycz dla psa? Oczywiście wygodna i bezpieczna. Klasyczne smycze dla psów zazwyczaj składają się z taśmy odpowiedniej długości oraz karabińczyka, który umożliwia przytwierdzenie smyczy do obroży lub szelek. Nie bez znaczenia pozostaje jego wielkość, gdyż odpowiada ona wielkości naszego pupila. Przyjmuje się, że im większy psiak, tym większy karabińczyk przy smyczy powinien mieć.

Taśma, z której smycz jest zrobiona, powinna mieć odpowiednią długość, aby odpowiednio spełniać swoje zadanie. W mieście lepiej sprawdza się krótsze smycze, które pozwolą nam mieć pełną kontrolę nad psem. Na spacery idealne będą smycze przepinane lub automatyczne. Pamiętajmy, aby wybrać tę zrobiona z taśmy przyjemnej dla dłoni.

Smycz automatyczna czy tradycyjna?

Z pewnością wielu właścicieli zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie smycz automatyczna, czy tradycyjna. Oczywiście smycz automatyczna posiada bardzo wiele zalet, jednak nie będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku każdego psiaka. Niezwykle ważne jest to, aby początkowo nauczyć naszego psa chodzić na luźnej smyczy tradycyjnej. Zbyt wczesne wprowadzenie smyczy automatycznej może spowodować, że nasz pupil nigdy nie przestanie ciągnąć.

Akcesoria spacerowe w sklepie Babuzoo

Poza szeroką ofertą różnego rodzaju smyczy dla psów, w naszym sklepie Babuzoo znajdziesz również wiele innych przydatnych akcesoriów spacerowych, które pozwolą Ci cieszyć się wygodnym i bezpiecznym spacerem.


Popularne kategorie:

Smycze dla psa przepinane
Smycze dla małego psa
Smycz dla silnego psa
Smycze treningowe dla psa
Smycz automatyczna dla psa
Smycz dla psa automatyczna regulowana
Długie smycze dla psa 5m
Smycz dla psa sznur

 


tło