Sklep zoologiczny BabuZoo
Sklep zoologiczny BabuZoo

Zaloguj   |   Zarejestruj

sklep@babuzoo.pl | Tel. 579 655 313 | Wysyłka gratis powyżej 149zł


Wyśw. prod.
Sortuj po

Transportery dla psów
Brak przedmiotów spełniających wybrane kryteriaWyśw. prod.
Sortuj po

Jesteś właścicielem psiaka i poszukujesz sprawdzonego transportera o konkretnych wymiarach? Szeroka oferta proponuje solidne przenośniki o różnym zastosowaniu. Nie raz stajemy w sytuacji, w której nagle i niespodziewanie potrzebujemy transportera, by przewieźć naszego pieska do weterynarza, znajomych, domku rodzinnego czy innego miejsca. W związku z tym zdecydowanie warto posiadać w swoim domowym asortymencie transporter dla psa, ponieważ jak często bywa, przydaje się w najmniej spodziewanych okolicznościach. W zależności od wielkości Twojego pupila znajdziesz różnego rodzaju przenośniki, które cechują się innymi wymiarami, wykonaniem i przeznaczeniem. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego przenośnika, sprawdź asortyment i poznaj innowacyjne rozwiązania znanych marek produktów dla psów.

Transportery dla psów – charakterystyka

W zależności od wielkości oraz rasy Twojego psa dobierzesz inny transporter. Asortyment naszego sklepu internetowego oferuje przenośniki dla mniejszych psów oraz tych średniej i większej masy. Znajdziesz różne rodzaje transporterów, między innymi klasyczne przenośniki, plecaki, transportery rowerowe dla psów, samochodowe, czy uniwersalne torby. Dla mniejszych piesków doskonałą propozycją okażą się zwykłe, klasyczne torby, plecaki, a także przenośniki rowerowe. Każdy produkt gwarantuje bezpieczeństwo naszego psiaka dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom. Jeżeli chodzi o przewożenie pupila autem, idealnym rozwiązaniem będą transportery do aut, które mają wymiary nadające się do bagażników różnych modeli samochodów.

Transportery dla psów – charakterystyka

Często przewożąc jakiekolwiek zwierzę, pojawia się problem brakującego miejsca lub strachu przed poruszaniem się zwierzęcia po całym pojeździe. Z tego względu powstała rozmaita ilość przenośników pozwalająca na bezpieczny i komfortowy przejazd zwierząt zarówno dla nas, jak i dla nich. Szeroka oferta proponuje wysokiej jakości produkty znanych marek, które posłużą nam z pewnością przez wiele lat. Również ilość produktów pozwala dobrać najlepszy dla naszego pupila przenośnik, przez co zwierzę nie będzie bało się przykładowo zbyt małej przestrzeni. Dodatkowe parametry i informacje zawarte pod opisem technicznym każdego produktu pozwalają dowiedzieć się o działaniu transporterów, dokładnych wymiarach i opisać zalecaną wagę naszego pupila do danego produktu.


tło